Jane Street
Interview Question
Assistant Trader Interview
Jane Street
An apple costs $0.33. How many apples can you buy with $1? What is the change if you buy apples with $5?
Unlock the Full Solution
Enter your email to get instant access to the complete solution, explanation, and similar practice problems.

